Zakaz palenia Płatność kartą Internet bezprzewodowy

Ocena:

-!

Ciemna Strona Miasta Klub Muzyczny

Ciemna Strona Miasta to klub muzyczny dla fanów ciężkich brzmień i mrocznych klimatów. Rządzi tam całkowicie ostre granie spod znaku metal, hardcore, gothic, hard rock na żywo (koncerty) i z głośników. W CSM tylko ciężkie granie i nie ma zmiłuj. Jedyny taki klub, który się nie zmienia muzycznie zależnie od imprezy. Ciemna Strona Miasta to projekt trzech przyjaciół, którzy poznali się i współtworzyli kultowe miejsce spotkań metalowców w latach 90 poprzedniego wieku – SWOBODNA (sklep muzyczny w sześciokatnym baraku na ul. Swobodnej). Wspólne odkrywanie świata muzyki, zabawy i dorosłego życia z przed ponad dwudziestu laty zaowocowały teraz stworzeniem Klubu Muzycznego Ciemna Strona Miasta. To miejsce, które ma połączyć przeszłość ciężkiej muzyki, lata 80 i 90 żyjące w naszych młodych wspomnieniach, oraz chwilę obecną, kiedy metal, core, gothic stały się ogólnie uznanymi gatunkami muzycznymi. To miejsce, w którym marzenia opowiadane po kolejnym piwie, stały się rzeczywistością, choć wiele lat później. To miejsce, w którym trochę starsi i trochę młodsi wielbiciele ciężkich i mrocznych brzmień mogą zasiąść przy stole, żeby posłuchać ciężkiej muzyki. To miejsce, które robimy tak samo dla was jak i dla siebie, w takiej przestrzeni chcielibyśmy przebywać. To miejsce, które będzie podstawą stworzenia i zintegrowania ludzi ciężkiej muzy, czyli armii Ciemnej Strony Miasta. To miejsce, w którym zabawa ma się mieszać ze sztuką, mroczną i klimatyczną. To miejsce, dla Was, dla Nas, dla wszystkich, którzy lubią taki klimat.
Ciemna Strona Miasta to najlepszy w mieście mroczny klub muzyczny. Nietypowe miejsce, jedyne w swoim rodzaju, nastawione głównie na ludzi dla których liczy się najbardziej dobra zabawa w atmosferze ciężkich klimatów i brzmień oraz mroczno-artystycznego otoczenia. To szczególne miejsce ma dać każdemu to, co dla niego liczy się najbardziej:
- muzyka – wszelkie ciężkie i mroczne brzmienia (powiedz barmanowi co chcesz posłuchać) wraz z dniami poświęconymi określonemu gatunkowi czy zespołowi,
- koncerty – muzyka na żywo wykonawców z kraju i zagranicy, znanych i tych u progu kariery, także jam session,
- sala VIP – możliwość zamkniętych imprez czy spotkań w wydzielonej przestrzeni,
- imprezy – wspólna zabawa w ramach organizowanych spotkań lub wspólne celebrowanie wydarzeń,
- dark art – mroczna sztuka na ścianach i gdzie się da,
- wifi free.
Kategorie: Kluby Puby
Numer telefonu: (66) 139-99-46
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 17 - 23
Piątek - Sobota: 17 - Ostatni goście
Przykładowa cena kawy: 5
Przykładowa cena piwa: 5
Przykładowa cena wody mineralnej: 5

Opinie (0)

Bywalcy (0)