Zakaz palenia Płatność kartą Forum WOK poleca

Ocena:

6!

Cocofli

Cocofli to autorska kawiarnio-winiarnia. Przycupnęliśmy w samym sercu wrocławskiej Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, jakby naszą misję napisał sam los. Bo bliskie i nieobojętne są nam wielokulturowość, jesteśmy otwarci na różnorodność treści, tęsknot i dążeń. Cocofli powstało z tą właśnie myślą – jako inkubator, miejsce inspiracji, spotkań, wystaw i kameralnych koncertów.
Jakby było mało, zza baru dostaniecie obłędne ciasta!
No i doskonałą kawę parzoną na wiele (też alternatywnych) sposobów.
I wino! Specjalnie je selekcjonujemy - by było szlachetne i w przystępnej cenie.
I książki! Zajrzyjcie na nasz regał.

• Kawa

W Cocofli parzymy kawy najwyższych lotów - kawy klasy Speciality. Stosujemy alternatywne metody ich przygotowania. Kawy z Gwatemali, Etiopii i Meksyku parzymy w dripie, chemexie i aeropresie. Do tego jak nikt inny potrafimy o kawie opowiadać!

• Wino

Nasza kolekcja win sięga od Portugalii, przez Góry Piemontu i romantyczną Gaskonię, aż do spękanej słońcem ziemi Izraela. Mamy wino odpowiednie na każdy dzień i na każdy nastrój. I potrafimy je umiejętnie dobrać.

• Literatura

Na naszych półkach prezentujemy książki, które odzwierciedlają idee przyświecające Cocofli. Tu znajdziesz literaturę z dziedziny szeroko pojętej humanistyki, w tym sztuki, architektury, designu, filozofii, socjologii, medioznawstwa oraz spory wybór komiksów, powieści graficznych i ambitnych książek dla dzieci. Mamy też wygodne kanapy. Nic tylko zasiąść i czytać!____________________________________________
>> Kawa w lokalu polecana przez wszystkookawie.pl <<
____________________________________________
Kategorie: Kawiarnie
Numer telefonu: +48 717-569-990
www: facebook.com/Cocofli
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 10 - 0
Piątek - Sobota: 10 - 2
Niedziela: 10 - 0
Przykładowa cena kawy: Brak informacji
Przykładowa cena piwa: Brak informacji
Przykładowa cena wody mineralnej: Brak informacji

Opinie (1)