Zakaz palenia Płatność kartą Internet bezprzewodowy

Ocena:

-!

Kredance

Kredance składa się z dwóch sal: jedna przestronna z dużym barem i miejscem do zabawy, druga bardziej kameralna. Do klubu wchodzimy solidnymi żelaznymi drzwiami, by po chwili zejść po klimatycznych schodach. Ciemne sympatyczne dla oka kolory, stylowe meble i zawieszone w kilku miejscach instrumenty tworzą niepowtarzalną atmosferę lokalu. Wygodne kanapy w starym stylu pozwalają poczuć się jak w domu. Całość dopełnia nieprzeciętna muzyka, wraz z koncertami na żywo.

Za długim stylowym barem witają nas barmani z niestandardową kartą drinków. Znajdziemy w niej m.in. wiele koktajli, przyrządzanych na bazie rumu i tequilli, nagradzanych w konkursach barmańskich. Zawsze zimne piwko zachęca do długich pogawędek przy barze.

W tygodniu Kredens zaprasza na imprezy tematyczne, w tym: środowy wieczór z muzyką na żywo, czwartki studenckie z licznymi promocjami, a także weekend w rytmach chillout. Wydarzeniem specjalnym z życia klubu są koncerty. Do tej pory w Kredance zagrali m.in.: wybitny perkusista Przemysław Knopik, wyjątkowy basista Krzysztof Ścierański, Renata Dąbkowska, Filip Sojka i Grażyna Łobaszewska.
Kategorie: Kluby Puby
Numer telefonu: 601-747-511
www: www.kredance.eu
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 14 - 8
Przykładowa cena kawy: 6
Przykładowa cena piwa: 6.5
Przykładowa cena wody mineralnej: 5

Opinie (0)

Bywalcy (0)